Minimalac Drine HE

16. februara 2013. 058.ba

FK Drina HE

ROGATICA – Fudbaleri prvoligaša Drine HE su u kontrolnom meču odigranom u Rogatici savladali drugoligaša sa Sokoca ekipu Glasinca 1:0.

Prvo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnoj igra sa nekoliko šansi i sa jedne i sa druge strane.

U drugom dijelu utakmice najozbiljniju priliku za vođstvo Višegrađani su imali u 71. minutu kada je Bradonjić pogodio prečku a Sokočani su bili u sličnoj situaciji u 85. minutu kada je udarac Nikolića zaustavila stativa.

I kada se očekivalo da će se ovaj susret završiti bez pobjednika uslijedila je dobra akcija Drine HE. U 90. minutu Mladen Tešević je sa lijeve strane uposlio Milana Teševića koji je sa desetak metara zatresao mrežu Glasinca.

Drina HE – Glasinac 1:0

Strijelac: 1:0 Mi.Tešević u 90. min.