Odbojkašice poražene u Bihaću rezultatom 3:2

14.02.2013.

Odbojkašice "HE na Drini"

VIŠEGRAD – U 17. kolu odbojkašice HE na Drini su poražene u Bihaću od OK Bihać-Preminger sa 3:2 – po setovima 15:25; 25:19; 23:25: 25:14 i 15:13.

Iako su dva puta vodile, jer su dobile prvi i treći set, u petom odlučujućem setu pobjeda i dva boda su pripala domaćinu a gošćama jedan bod.

Mlada ekipa iz Višegrada u Bihaću je pružila dobru igru, jer je lišena pomoći tri standardne igračice, i ostvarila svoj cilj ostvarenjem jednog boda nije dozvolila ekipi Bihać-Premingera da se u potpunosti izjednači sa bodovima sa višegrađankama. Ostala je bodovna razlika 24:22 u korist višegrađanki.

U posljednjem kolu realna je pobjeda nad ekipom BL Volley-om ili čak osvajanjem jednog boda bliži višegrađanke za svoj najbolji plasman u Premijer ligi i plasman u Plej-off.

Meč sa OK BL Volley-om zakazan je u subotu sa početkom u 16,00 časova.

U subotu će utakmicu drugog kola igrati i pionirke sa ekipom OK Hercegovac iz Bileća. Utakmica se igra u 13,00 časova.

Za plasman u četvrtfinale juniorskog prvenstva RS, juniorke OK HE na DRINI će u nedjelju gostovati u Rudom. Utakmica počinje u 13,00 časova.

Ovog vikenda počinje takmičenje i 2. lige RS. Meč 7. kola Druge lige igra se u ponedjeljak sa početkom u 15,00 časova sa ekipom Stakorine iz Čajniča.