Sutjeska potopila Kolinu

16. februara 2013. 058.ba

FK Sutjeska 2012

FOČA – U sklopu priprema za proljećnu polusezonu Sutjeska je imala i drugu uspiješnu provjeru.

Izabranici Darka Nestorovića nakon trijumfa nad drugoligašem Mladosti u Rogatici 1:0, pobjedili su na svom terenu i člana II lige federacije BiH Kolinu iz Ustikoline.

Tokom cijelog susrteta Fočaci su diktirali tempo, bili bolji tim a do vođstva su stigli u 22. minutu kada se nakon kornera u kaznenom prostoru gostiju najbolje snašao prvi strijelac tima Darko Mitrović izatresao mrežu Koline.

Konačan rezultat je postavljen u 71. minutu kada je nakon brzog kontranapada i solo akcije Radan Muminović po drugi put matirao golmana ekipe iz usatikoline Rosuljaša.

Sutjeska (F) – Kolina 2:0

Strijelci: 1:0 Mitrović u 22. min., 2:0 Muminović u 71 min.