Remi Mladosti i Ilićke 01

27.10.2013.
FK Mladost - Nevesinje

Foto arhiva

ROGATICA – Susret između Mladosti i Ilićke 01 završen je najnepopularnijim rezultatom 0:0 i sve kad se sabere to je i najrealniji ishod ovog meča.

Domaći tim je većim dijelom susreta imao laganu terensku inicijativu, dok su se gosti više orijentisali na čuvanje vlastitog gola a u brzim kontranapadima su u par navrata ozbiljnije zaprijetili golu Mladosti.

Prvu priliku imao je domaći tim u 19. minutu kada je nakon dodavanja Tošovića Sokolović šutirao pored gostujućeg gola.

Četiri minuta kasnije Dragiša Antunović je dobro ciljao sa 18 metara, ali se istakao domaći golman Ljubinac.

Od 33. do 35. minuta Mladost je napravila pritisak na gostujući gol pa su za tri minuta dobre prilike propustili Tošović, Obradović i Sokolović.

Najbolju priliku u prvom dijelu imao je Obradović na isteku 45. minuta. Sam je izbio pred gol Ilićke 01, međutim nije najbolje reagovao, oklijevao je i njegovu namjeru da smijesti loptu u mrežu Brčaka je osujetio golman Vukadinović.

U drugom dijelu vrijedne pomena su samo dvije prilike gostiju, u 52. minutu kada je Tonković šutirao iskosa sa 12 metara a njegov udarac odbranio je Ljubinac, slično kao i u 74. minutu kada je golman Mladosti bio na visini zadatka nakon prilike koju je imao Dragiša Antunović.

Mladost (R) – Ilićka 01 0:0