Mladost poražena od imenjaka u Bogutovom Selu

30.03.2014.

FK Mladost Rogatica

Sreća okrenula leđa

ROGATICA – Iako su bili nadomak osvajanja značajnog boda u borbi za opstanak protiv Mladosti iz Bogutovog Sela, rogatički fudbaleri su primili gol u posljednjem minutu zaustavnog vremena i napustili stadion iz predgrađa Ugljevika spuštene glave, domaćin je ostvario pobjedu 3:2.

Bogutovčani su bolje otvorili utakmicu i prvo poluvrijeme riješili u svoju korist 1:0.

I u nastavku utakmice domaći igrači su diktirali tempo i povećali prednost na 2:0, potom slijedi period odlične igre Rogatičana koji su uspjeli da anuliraju prednost i stignu do izjednačenja 2:2.

I kada su svi na stadionu očekivali da će se ova interesantni susret završiti bez pobjednika, što bi bio i najrealniji ishod, domaći igrači su iskoristili nesmotrenost odbrane gostiju i koji trenutak prije posljednjeg sudijskog zvižduka zatresli su mrežu rogatičke Mladosti za veliku radost igrača i navijača Mladosti iz Bogutovog Sela.