Mladost poražena u Brčkom

27. aprila 2014. 058.ba

FK Mladost Rogatica

ROGATICA – U derbiju začelja drugoligaškog Istoka RS fudbaleri Lokomotive zabilježili su značajnu pobjedu u borbi za opstanak a da su gosti iz Rogatice odnijeli bar bod ne bi to bilo nezasluženo.

Tokom cijeog susreta malobrojni gledaoci su pratili otvorenu fudbalsku predstavu sa dosta lijepih poteza, iako uslovi za igru nisu bili baš najbolji jer se igralo po kišovitom vremenu a teren je bio natopljen vodom.

Prvi su do vođstav stigli gosti u samom otvaranju utakmice, tačnije u 5. minutu a strijelac je bio Mihajlović.

Radost Rogatičana je trajala samo sedam minuta, jer su igrači Lokomotive stigli do izjednačenja preko Bojića pa se na odmor otišlo pri rezultatu 1:1.

U 53. minutu dosuđen je kazneni udarac za domaći tim a siguranm sa 11 metara je bio Cvijanović.

U finišu utakmice mreže su se tresle još dva puta. Prvo je Lokomotiva povećala vođstvo na 3:1 u 86. minutu, strijelac je bio Zendeli, a kada se očekivao kraj meča u 90. minutu nakon opravdano dosuđenog penala rezultat je smanjio Nerić za konačnih 3:2.

Lokomotiva (B) – Mladost (R) 3:2 (1:1)

Strijelci: 0:1 Мihajlović u 5, 1:1 Bojić u 14, 2:1 Cvijanović u 53. (11 m), 3:1 Zendeli u 86, 3:2 Nerić u 90. minutu (11 m).