Goleada u Brčkom

11. маја 2014. 058.ba

FK Mladost Rogatica

ROGATICA – U vrlo dobroj fudbalskoj predstavi fudbaleri Ilićke 01 su savladali solidni sastav Mladosti.

Već u 3. minutu, mrežu golmana gostiju Ljubinca zatresao je najbolji akter susreta Goran Antunović.

Gosti su izjednačili preko Obradovića u 50. minutu, a onda su domaći za 10 minuta postigli tri pogotka i tako riješili pitanje pobjednika, preko Stankića u 55., N. Jeftića u 61. i Markovića u 65. minutu.

Rogatičani s ublažili poraz u 85. minutu preko Tošovića.

Ovim trijumfom domaći fudbaleri su zadržali poziciju u gornjem dijelu tabele, dok gostima iz Rogatice predstoji da u preostala dva kola otklone dileme oko opastanka u drugoligaškom karavanu RS.

ILIĆKA 01 – MLADOST (R) 4:2 (1:0)

Strelci: 1:0 G. Antunović u 3, 1:1 Obradović u 50, 2:1 Stankić u 55, 3:1 N. Jeftić u 61, 4:1 Marković u 65, 4:2 Tošović u 85. minutu.
Stadion: FK “Jedinstvo” u Brčkom.