16. februara 2015. 058.ba

FK Drine HE

VIŠEGRAD – Iako je teren bio veoma težak za igru, prvoligaš RS Drina HE i pribojski Fap član Srbijanske Zone Drina su odigrali dinamičan kontolni meč.

Prvi su do vođstva stigli Pribojčani, nako što je u kaznenom prostoru Višegrađana fauliran Goločevac isti igrač je izveo i najstrožu kaznu i pogodio mrežu Drine HE.

Radost gostiju trajala je nepun minut, samo što se krenulo sa centra, Jovanović je preuzeo loptu, napravio solo prodor i poslao loptu iza leđa golmana Pjevca.

Višegrađani do prednosti stižu u 20. minutu, Savić je ušao sam neometan u šesnaesterac gostiju i iskosa sa petnaestak metara zakucao loptu pod prečku Pribojčana.

U finišu prvog poluvremena Drina HE postiže i treći pogodak a strijelac je bio Šuka.

U drugom dijelu se vodila ravnopravna borba a igrači Fapa su uspjeli da ublaže poraz u 75. minutu preko Salkanovića.

Drina HE – FAP 3:2 (3:1)

Strijelci: 0:1 Goločevac u 6 (11 m); 1:1 Jovanović u 7; 2:1 Savić u 20; 3:1 Šuka u 45; 3:2 Salkanović u 75. min.