Minimalac Rogatičana u kontrolnom susretu

26. februara 2015. 058.ba

FK Mladost

ROGATICA – U drugom kontrolnom međusobnom susretu pred nastavak šampionata na drugoligaškom istoku RS, fudbaleri rogatičke Mladosti su se revanširali Sokočanima za poraz od prije sedam dana i slavili sa minimalnih ali zasluženih 1:0.

Prvi dio utakmice protekao je u dosta izjednačenoj igri sa nekoliko obostarnih prilika ali su mreže mirovale.

U drugom poluvremenu Rogatičani su bili mnogo agilniji i opasniji a trenutak odluke se desio u 58. minutu kada je dobro asistirao Obradović a Darko Rosić sa pet-šest metara pogodio donji desni ugao gola Glasinčana.

Mladost (R) – OFK Glasinac 2011 1:0 (0:0)

Strijelac: Darko Rosić u 58 min.