07. februara 2015. 058.ba

Foto arhiva

Foto arhiva

ISKUSTVO I BODOVI NA STRANI GOŠĆI

VIŠEGRAD – Ni u 13. kolu ženske Premijer lige BiH odbojkašice HE na Drini nisu okusile slast pobjede.

U Gradskoj dvorani u Višegradu izgubile su od ekipe Modriče, rezultatom 1:3 u setovima.

Nakon prvog seta, koji su gošće ubjedljivo dobile sa 14:25, preostala tri seta su protekla u izjednačenoj borbi. Višegrađanke su bile uspješnije u trećem setu ( 25:20), ali je u preostala dva odlučilo iskustvo odbojkašica Modriče, koje su utakmicu riješile u svoju korist.

HE NA DRINI-MODRIČA 1:3
(14:25, 23:25, 25:20, 21:25)

HE NA DRINI: Marija Lakić, Ivana Žerajić, Katarina Filipović, Marija Stojanović, Ana Renovica, Sonja Simić, Iva Gojković, Dragana Baranac, Ana Nikolić, Željana Marić, Sara Šijaković, Ana Joksimović.
Trener: Jovo Sarić.

MODRIČA: Maja Sabljić, Milica Novaković, Milana Božić, Dunja Drinić, Tamara Tešić, Marija Vukalović, Jovana Bozaljac, Dragana Ilić, Maja Ilić, Ana Plavšić, Nataša Đureinović, Amila Lojić.
Trener: Đorđe Milošević.

Gradska dvorana u Višegradu.
Sudije: Adnan Muzur i Nikola Kozić, linijske sudije Jovaan Marković i Lazar Đurić.
Delegat: Adem Rožajac.

Autor: Slavko Heleta