Kontrolna utakmica – Višegrađani ponovo trijumfovali

29.07.2015.

FK Drina HE

VIŠEGRAD – I treća provjera pred start prvenstva bila je uspješna za fudbalere Drine HE. Nakon što su u prethodna dva kontrolna susreta savladali rogatičku Mladost 5:3 a potom i Goražde 3:2 izabranici Marka Vidakovića su pobijedili OFK Glasinac 2:1.

Drugoligaš sa Sokoca je pružio jak otpor Drini HE i u većem dijelu susreta bio ravnopravan protivnik.

Poveli su domaći igrači u 27. mimutu, sa desne strane je asistirao Đurović a Damjanović je sa desetak metara pogodio mrežu Sokočana.

Glasinac je stigao do izjednačena u 60. minutu a nakon prekida precizan je bio Vujićič.

Meč je odlučen u 78. minutu kada je grešku odbrane gostiju u pogodak ponovo pretvorio Damjanović.

Drina HE – OFK Glasinac 2011 2:1 (1:0)

Strelci: 1:0 Damjanović u 27; 1:1 Vujičić u 60; 2:1 Damjanovič u 78. min.