Foto arhiva

Foto arhiva

Mrkonjićani ubjedljivi protiv Sutjeske

FOČA – Sutjeska je na otvaranju proljećne polusezone neprijatno iznenadila svoje navijače i dozvolila razigranim igračima Slobode da odnesu kompletan plijen sa stadiona pokraj Ćehotine.

Prvi dio utakmice protekao je u izjednačenoj igri sa po par prilika i sa jedne i sa druge strane.

Tek što se krenulo sa centra u nastavku utakmice gosti stižu do vođstva. Najbolji akter ovog meča Miloš Srndović se odlučio na šut sa dvadesetak metara, lopta je pogodila desnu stativu i odbila se u mrežu domaćeg tima.

Deset minuta kasnije Sloboda je povećala prednost. Solo prodor je napravio Jeftenić i iskosa sa desetak metara matirao nemoćnog Petrović za vođstvo gostiju od 0:2.

Konačan rezultat postavljen je tri minuta prije kraja utakmice kada je lijepo po lijevoj strani prošao Jeftanić i ubacio u kazneni prostor gdje je pronašao Malbašića koji trese mrežu Sutjeske za ubjedljivu pobjedu i veliku radost svoga tima.

Sutjeska (F) – Sloboda (MG) 0:3 (0:0)

Strijelci: 0:1 Srndović u 46; 0:2 Jeftenić u 56; 0:3 Malbašić u 87min.