Upisano 15 prvačića

21.04.2016.

Prvačići

RUDO – U Osnovnoj školi “Rudo” u Rudom u školskoj 2016/17. upisano je 15 prvačića, za tri više nego lani.

Direktor Osnovne škole “Rudo” Nataša Todorović Barbarez rekla je Srni da će biti formirano jedno odjeljenje, a očekuje se upis još nekoliko prvačića.

Osnovnu školu “Rudo” u Rudom pohađa 199 učenika.

“U Osnovnoj školi `Boško Buha` u Štrpcima kod Rudog upis prvačića počeće 4. maja i trajaće do 12. maja”, rekla je Srni direktor ove škole Slavka Bošković.

Ona je dodala da ovu školu, kojoj pripada pet područnih škola Mioče, Mokronozi, Uvac, Budimlija i Oskoruša, pohađaju 204 učenika.