07.05.2016.
Foto arhiva

Foto arhiva

FOČA – Sutjeska je zabeležila četvrtu vezanu pobedu u doigravanju za opstanak u eliti RS i nad ekipom Slobode i sve je bliže luci spasa.

Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri ipak prvi su se radovali domaći igrča. Igrao se 16. minut utakmice kada je sa desne strane lepo asistirao Radomir Drakul a Stojanović glavom poslao loptu u mrežu gostiju iz Novog Grada.

Sloboda je stigla do izjednačenja u 39. minutu. Slobodan udarac sa 20 metara izveo je Vranešević i poslao loptu u donji desni ugao gola Fočaka.

Drugi deo utakmice protekao jme u potpunoj dominaciji domaćih igrača. U 52. minutu usledila je odlična akcija Sutjeske, sa desne strane je dobro centrirao Mojović a Danilović je slično kao kod prvog pogotka glavom pogodio gol Slobode.

Konačan rezultat postavljen je u 61. minutu, tek što je ušao u igru Đoković se poigrao sa odbrambenim igračima iz Novog Grada uposlio najboljeg aktera meča Nikolu Mojovića koji ponovo glavom trese mrežu gostiju.

Sutjeska (F) – Sloboda (NG) 3:1 (1:1)

Strelci: 1:0 Stojanović u 16; 1:1 Vranešević u 39; 2:1 N.Danilović u 52; 3:1 Mojović u 61 min.