Petarda u Foči

15.05.2016.

FK Sutjeska

FOČA – Nastavljen pobjednički niz Sutjeske. U najinteresantnijem susretu prvog kola drugog dijela doigravanja za opstanak, Fočaci su sa ubjedljivih 5:0 deklasirali ekipu Leotara.

Domaći tim se prvi put radovao u 19. minutu, kada je nakon dobre akcije Cicović odlično uposlio Mojovića, koji je poslao loptu ispod nemoćnog golmana gostiju Kolaka u mrežu Trebinjaca.

I u nastavku utakmice Fočaci su nastavili sa odličnom igrom, a rezultat su povećali u 56. minutu kada je nakon asistencije Mojovića strijelac bio Rašević.

U 78. minutu bilo je 3:0. Mojović je uputio jednu dubinsku loptu u srce kaznenog prostora gostiju gdje je pronašao Cicovića, koji je sam, neometan zatresao mrežu gostiju.

Potom na scenu stupa najbolji akter derbija Dejan Rašević, koji povećava prednost u 84. minutu na 4:0 nakon solo prodora. Tri minuta kasnije postignut je konačan rezultat. Cicović je lijepo ubacio sa lijeve strane, a Rašević svojim trećim pogotkom zapečatio sudbinu Trebinjaca.

SUTJESKA (F) – LEOTAR 5:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Mojović u 19.; 2:0 Rašević u 56.; 3:0 Cicović u 78.; 4:0 Rašević u 84.; 5:0 Rašević u 87. minutu.