Sutjeska bolja od Vlasenice

18.05.2016.

FK Sutjeska

FOČA – Kao što se i očekivalo fudbaleri Sutjeske su zabilježili pobjedu protiv Vlasenice i napravili veliki korak ka opstanku u eliti RS. Gosti iz Vlasenice iako su već odavno trasirali put prema drugoligaškom društvu pružili su žilav otpor Fočacima.

Domaći igrači su se prvi put radovali u 39. minutu, kada je dobro ubacivanje Raševića sa desne strane u pogodak pretvorio Nikola Danilović.

Samo tri minuta kasnije već je bilo 2:0. Lijep prodor Marka Ivanovića po lijevoj strani i još bolji centaršut iskoristio je najbolji akter meča Rašević i povećao vođstvo domaćeg tima. Igrači Sutjeske su dobro otvorili i drugi dio utakmice pa su do novog vođstva stigli u 57. minutu, kada je grešku odbrane gostiju iskoristio Boško Rašević i sa 16 metara poslao loptu u donji desni ugao gola Vlasenice. U zaustavnom vremenu gosti su uspjeli da ublaže poraz pogotkom Janjića.

SUTJESKA (F) – VLASENICA 3:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 N.Danilović u 39.; 2:0 Rašević u 42.; 3:0 B.Radović u 57.;. 3:1 Janjić u 90. min.