Održane ulične trke osnovaca

27. avgusta 2016. 058.ba

Ulicne trke u Cajnicu (1)

ČAJNIČE – U okviru Velikogospojinskih kulturno sportskih svečanosti ulicama Čajniča sinoć su održane ulične trke sa početkom u 19,00 časova. U trkama su se takmičila djeca osnovne škole „Jovan Dučić“ Čajniče, od prvog do devetog razreda.

Pobjednici od 1. do 3. razreda najbrži je bio Vasilije Šubara, odmah donjega bio je Sergej Živković, a treće mjesto pripalo je Pavlu Prijeviću.

Ulicne trke u Cajnicu (2)

U kategoriji od 4. do 6. razreda prva tri mjesta osvojili su Ognjen Tanović, Srdjana Tanasković i Damjan Nešević.

U najstarijoj kategoriji od 7. do 9. razreda pobjednici su Dimitrije Marić, Nikola Tošić i Vuk Šubara.

Svim pobjednicima biće dodjeljene nagrade.

Autor: Gordana Tadić

Rođena 14. septembra 1988. godine u Čajniču. Osnovnu i srednju školu završila u Čajniču. Godine 2012. diplomirala na Filozofskom fakultetu na Palama, odsjek Žurnalistika, te stekla zvanje diplomirani novinar.