„Varda“ sigurno protiv Kozare

16.01.2017.
Foto arhiva

Foto arhiva

VIŠEGRAD – Košarkaši „Varde HE“ savladali su na domaćem terenu ekipu Kozare sa 77:61 u 11. kolu Prve lige Republike Srpske.

Domaći košarkaši stigli su do važne pobjede nad ekipom Kozare, do koje ih je predvodio Sudžum sa 31 poenom. Varda je odlično krenula u meč i već nakon deset minuta imala dvocifrenu prednost, koju je i u drugih deset minuta sigurno čuvala. U trećoj četvrtini gosti su potpuno dominirali, zaustavali napad Varde i u jednom trenutku prišli na -2, ali domaćin sredinom zadnjeg dijela pravi seriju 11:0 i lagano privodi meč kraju.

Najefikasniji je bio Sudžum sa 31 poenom, uz 13 skokova, Ivanović je postigao 17, a Stanimirović 10, dok je na drugoj strani Ilić je imao 21 poen i 11 skokova.