Minimalan poraz Drine u Trebinju

29.04.2017.

fk-drina-he

VIŠEGRAD – Fudbaleri „Leotara“ zabilježili su danas petu uzastopnu pobjedu u Drugoj ligi Republike Srpske – grupa istok, nakon što su na „Policama“ savladali ekipu „Drina HE“ iz Višegrada rezultatom 1:0.

Nove bodove ekipi Rajka Mičete donio je Perović u 90. minutu utakmice.

U prvom poluvremenu Trebinjci su imali nekoliko odličnih prilika, a promašili su i penal. U 9. minutu prvo Cimirot, a zatim i Šešelj nisu uspjeli da ugroze gol gostiju.

Isti igrači pokušali su ponovo u 13. minutu, ali je mreža Višegrađana i dalje mirovala.

U 37. minutu golman gostiju je napravio prekršaj nad Perovićem, a sudija je pokazao na bijelu tačku. Kapiten Ramić nije bio precizan. Lopta je otišla preko gola.

I u nastavku utakmice Leotar je bio bolja ekipa na blatnjavom terenu. Mićunović u 60. minutu šutira pored lijeve stative.

Tek pred sam kraj zanimljive utakmice na „Policama“, Perović je postigao gol za konačan rezultat – Leotar – Drina HE 1:0.