„Aura osiguranje“ pobjednik Velikogospojinskog turnira u malom fudbalu

27.08.2017.

velikogospojinski-turnir-1

ČAJNIČE – U Sportskoj sali u Čajniču u petak je završeno finale “Velikogospojinskog turnira” u malom fudbalu, na kome se takmičilo sedam ekipa, a pobjednik je ekipa „Aura osiguranje“ iz Čajniča, dok je u kategoriji veterana pobjedio tim Opštine Čajniče.

velikogospojinski-turnir-2

U okviru finalnih takmičenjaodržana su i takmičenja u viteškim disciplinama. Od ukupno pet takmičara u bacanju kugle, prvo mjesto osvojio je Srđan Dačević-Mobi koji je bacio kuglu 12 m, dok je u skoku iz mjesta, od prijavljenih osam takmičara, trijumfovao Nenad Kornjača, koji je skočio čak 3,05 m.

velikogospojinski-turnir-3

Takođe je održano i najzanimljivije takmičenje navlačenju konopca, a ove godine pobjednik je ekipa Dragana Radovića, dok je drugo mjesto osvojila ekipa Đorđa Blagojevića.