Napokon dobra igra fudbalera Mladosti

30.10.2017.

fk-mladost-sloga

ROGATICA – Poslije niza blijdih igara pa i katastrofalnog poraza kakav je bio onaj u 11. kolu od Budućnosti iz Pilica koga su izgubili sa nevjerovatnih 8:1, fudbaleri Mladosti u tek minulom 12. kolu zaigrali su kako od njih očekuje sve manji broj navijača i simpatizera. U dobroj igri pobijedili su solidnu ekipu Sloge junajted sa 3:1. Uz malo više sreće i spretnosti napadača rezultat je mogao biti i veći u korist domaćina koji su propustzili više izglednih prilika za postizanje golova. Močević, Rosić, Sokolović, koji je bio asistent kod dva od tri postignuta gola, i Tošović propustili su više šansi koje su “mirisale” na gol.

Ono što se mora reći to je činjenica da se i na ovoj utakmici pokazalo da igrači Mladosti u dobrom ritmu nemaju snage za odigravanje cijele utakmice. U drugoj polovini drugog poluvremena jednostavno stanu. Gosti to iskoriste i postižu golove ili golmane stave u poziciju da spašavaju do tada ostvareni rezultat ili primaju golove kao što je bilo i na ovoj ujtakmici u kojoj je gol primljen u 87. minutu.

fk-mladost

MLADOST (Rogatica) 3 (1)
SLOGA JUNAJTED 1 (0)

Strijelci: 1:0 Nerić u 35, 2:0 Mihajlović u 52, 3:0 Močević u 67, 3:1 Antunović u 87. minutu.
Stadion: Sportsko-rekreacioni centar u Rogatici.
Gledalaca: 50
Sudija: Rade Aćimović (Zvornik) 7
Žuti karton; B. Obradović, Sokolović, Đurović (Mladost Rogatica), Ostojić, Jović, Antunović, Mitrović, Tonković (Sloga junajted).
Igrač utakmice: Bojan Obradović (Mladost Rogatica) 7,5.

MLADOST (Rogatica): Jolović 7, J. Rajak 7, Mićo Rajak 7,5, B. Obradović 7,5 (od 86 minuta Ćućula -), Đurović 7 (od 75 minuta Tadić -), Močević 7, D. Sokolović 7,5, Tošović 7, Mihajlović 7,5, D. Rosić 7 (od 86 minuta Sorak -), Nerić 7. Trener: Slavko Obrenović.

SLOGA JUNAJTED: Avramović 6, Erić 6, Babunović 6,5 (od 69 minuta Tojić 6), Jović 6, Pavlović 6, Ostojić 6, Veličković 6 (od 57 minuta Petrović 6), Tonković 6, Antunović 6,5, Mitrović 6,5 (od 78 minuta Stojanović -), Stevanović 6. Trener: Tihomir Kokoruš.