Remi Stakorine u prijateljskom meču

23. februara 2019. 058.ba

ČAJNIČE – U sklopu priprema za nastavak sezone fudbaleri čajničke „Stakorine“ su danas gostovali u Foči kod domaće „Sutjeske“. Ovo je za čajnički klub bila odlična prilika da provjere formu.

Meč nije dobro počeo. Fočaci koji su inače nastupili u kombinovanom sastavu su i brzo su poveli 2-0. Ipak Stakorina je smanjila na 2-1, da bi u drugom poluvremenu poravnali na 2-2.

Strijelci za Stakorinu su bili Ristanović i Tadić. Ovo je bila odlična prilika da se testiraju i mlađe snage iz omladinskog pogona. Pa su tako šansu dobili Ristanović, koji je i dao gol, te Simović, Marić, Bjelogrlić te golman Perišić koji je odlično branio u drugom poluvremenu.

Autor: Dragan Kovačević

Iz Čajniča, rođen u Foči 1987, diplomirao u roku novinarstvo na Filozofskom Fakultetu Pale, stekao zvanje diplomirani novinar. Odličan u kreativnom pisanju.