Domaćinu tri gola i tri isključena igrača

Tekst i foto: Sreten Mitrović - 21. oktobra 2019. 058.ba

Nakon utakmice Mladost – Milići u Rogatici

ROGATICA – Rogatička Mladost, kao član Druge fudbalskelige Republike Srpske, ide po onoj „toplo-hladno“. Osvaja bodove kad i gdje se ne očekuje i gubi kad se ne očekuje. Tako je bilo i na posljednjoj utakmici sa ekipom iz Milića. Na domaćem terenu izašli su u trenutno najjačem sastavu. I šta se desilo? U do kraja slaboj igri primljena su tri gola. Izgubljena tri boda i što je najgore Mladost je utakmicu završila sa pet žutih kartona i tri isključena igrača, naspram jednog iz ekipe Milića, koji najmanje neće moći igrati narednu, a možda i više utakmica.

Igrači, stručni štab i rukovodstvo ostali su ljuti na sudiju susreta. Badava, jer u zaštiti fudbala i fudbalera sudijina je i prva i posljednja. Što to još nisu svatili poletarci u prvom timu Mladosti nije ni čudo, ali za čuđenje je da to ne znaju oni koji godinama igraju ili su u ili oko kluba?!

MLADOST (Rogatica) 0 (0)
MILIĆI 3 (2)

Strijelci: 0:1 Jolović (penal) u 27, 0:2 Marinkoivić u 43, 0:3 D. Ćirković u 55 minutu.
Stadion: SRC „9. januar“ u Rogatici
Gledalaca: 50
Sudija: Stefan Maletić (Bijeljina) 7
Žuti kartoni: Ćaćić, Lemez, Tošović, Miličević, Božović, Tadić, Močević (Mladost Rogatica), Ružičić (Milići).
Crveni karton: Tošović u 28, Božović u 65 i Milovanović u 72 minutu (Mladost Rogatica).
Igrač utakmice: Dušan Ćirković (Milići) 7,5.

MLADOST (Rogatica): Simić 7, Pavlović 5 (od 53 minuta Tadić 5), Božović 6, Milovanović 5, Ćaćić 6, Lemez 6, Mihajlović 5, Močević 5 (od 70 minuta Šalić -), Tošović 5, Miličević 5,5 (od 82 minuta Duvnjak -), Nerić 5. Trener: Dragan Jovanović.

MILIĆI: Đorđić 7, Skočo 6,5 (od 86 minuta Borić – ), Petrović 7, Vidović 7, N. Ćirković 6,5, Ružičić 6,5, Marinković 7, D. Ćirković 7,5, Đurić 6,5, Jolović 6,5, Radovanović 6.Predstavnik kluba: Zoran Majstorović.