Imenjaci podijelili bodove

Tekst i foto: Sreten Mitrović - 04. oktobra 2020. 058.ba

ROGATICA – U nimalo zanimljivoj igri u kojoj je prvo poluvrijeme većim dijelom pripalo domaćoj ekipi, dok su u drugom gosti imali znatno više od igre i zrelijih šansi. Dokaz su i dva postignuta gola. Golovi domaćina u prvom i predf kraj drugog poluvremena pali nakon opravdano dosuđenih penala i majstorstvom egzekutora i najboljeg pojedinca ovog susreta Bojana Lukića.

Sve ostalo nije vrijedno pomena, osim što su na samom kraju utakmice i ono malo ljepote što je ostalo od fudbala pokvarili kapiten domaće ekipe Nemanja Ćaćić i napadač gostiju Đorđe Salatić koji su zbog nesportskog ponašanja zaradili crvene kartone i opravdano isključeni.

MLADOST (Rogatica) 2 (1)
MLADOST (Gacko) 2 (0)

Strijelci: 1:0 Lukić iz penala 26, 1:1 Salatić u 54, 1:2 Lučić u 66, 2:2 Lukić iz penala u 70 minutu.
Stadion: SRC „9. Januar“ u Rogatici.
Igrano bez gledalaca.
Sudija: Radenko Jović (Bijeljina) 7
Žuti kartoni: B. Obradović, Nerić, Nikolić, Ćaćić (Mladost Rogatica), Lozo, Bratić, Lučić (Mladost Gacko).
Crveni karton: Nemanja Ćaćić (Mladost Rogatica), Salatić (Mladost Gacko) u 70 minutu.
Igrač utakmice: Bojan Lukić (Mladost Rogatica) 7,5.

MLADOST (Rogatica): Šehovac 7, Savić 6,5, Ćaćić 6, B. Obradović 6,5, Marojanović 6, Lukić 7,5, Miličević 7, D. Obradović 6,5, Jovanović 6 (od 58 minuta Duvnjak -), Nerić 6,5, Nikolić 6,5. Trener: Dragan Jovanović.

MLADOST (Gacko): Guzina 7, J. Avdalović 6,5, Mrković 6,5, Lozo 5,5 (od 46 minuta Lučić 6,5 – od 89 minuta L. Avdalović -)), Salatić 6,5, Elek 6, Goranović 6,5, Nikolić 6, Pušara 6,5, Bratić 6,5, Mastilović 6. Trener: Željko Popović.