Gol u 90. minutu za tri zlatna boda

ČAJNIČE – Stakorina je u nedjelju na svom terenu savladala Jedinstvo iz Brodarca 2-1.

Uzbudljiv i sjajan meč riješen je u 90. minutu.

Stakorina je bez sumnje bila bolji rival na terenu. Poveli su domaći u prvom poluvremenu sa bijele tačke. Strijelac za 1-0 bio je Spajić.

U drugom poluvremenu gosti su izjednačili. I činilo se da će domaći tim ostati bez važna 2 boda. Ipak u 90. minutu za 2-1 je pogodio Milovanović.

Stakorina je ovom pobjedom ušla u sigurnu zonu.

Autor: Dragan Kovačević

Iz Čajniča, rođen u Foči 1987, diplomirao u roku novinarstvo na Filozofskom Fakultetu Pale, stekao zvanje diplomirani novinar. Odličan u kreativnom pisanju.