Ponovo goleada u Rogatici

Tekst i foto: Sreten Mitrović - 15. novembra 2021. 058.ba

ROGATICA – Ponovo fudbalska goleada u Rogatici. Ali, ovoga puta jednako su prošli i domaćini i gosti članovi Druge fudbalske lige Republike Srpske, grupa istok, koji su vodili na kraju prvog poluvremena sa 1:2. U drugo poluvrijeme bolje su ušli domaćini i sa golovima Milana Neškovića i Aleksandra Furtule obezbijedili novi bod Mladosti sa kojim nisu popravili mnogo stanjd na tabeli, ali će im, nadati se, na proljeće nešto značiti u borbi za opstanak u Drugoj ligi ako uprava i stručni štab nađu rješenje i poprave kadrovsku strukuru prvog tima. Pošto je ostalo da se odigra još samo jedno jesenje kolo, o tome se već može i treba razmišljati, smatraju pravi ljunbitelji fudbala u Rogatici.

MLADOST (Rogtica) 3 (1)
GUBER 3 (2)

Strijelci: 1:0 Lukić u 13, 1:1 Smailović 17, 1:2 Kuljanin u 37, 2:2 M. Nešković u 52, 3:2 Furtula u 59, 3:3 Smajilović u 78 minutu.
Stadion: SRC „9. Januar“ u Rogatici
Gledalaca: 50
Dudija: Milan Kukrika (Trebinje) 7
Žuti karton: L. Kojić (Mladost Rogatica).
Igrač utakmice: Aljo Smajilović (Guber) 7,5

MLADOST (Rogtica): D. Kojić 5,5, Božović 6,5, Ćaćić 7, Balčaković 6,5, B. Obradović 7, M. Nešković 6,5 (od 52 minuta R. Nešković 6), Marijanović 6,5, Lukić 7, Tošović 7, L. Kojić 7,5, Furtula 7. Trener: Dragan Jovanović.

GUBER: Bodiroga 5,5, Ćirković 7 (od 90+3 Mijić -), Grujičić 6, Nj. Ilić 6,5, Maksimović 7, Kuljanin 7, Frhatović 6,5, Smajilović 7,5, Mitrović 6,5, Lazarević 6 (od 58 minuta D. Ilić 6), Čirak 6. Trener: Pavle Golijan.