“Mladost” savladala “Napredak” rezultatom 1:0

09.10.2011.

ROGATICA – Danas je na stadionu Sportskog centra u Rogatici odigrana utakmica devetog kola Druge lige-Istok između domaćina FK „Mladost“ i gostujućeg FK „Napredak“ iz Donjeg Šepka.

Domaća ekipa je bila bolja tokom cijelog meča i imali su više šansi za postizanje gola,a napadi su urodili plodom u 73-ćoj minuti kad je Stefan Spajić postigao jedini gol na utakmici.

„Mladost“ je ovom pobjedom od 1:0 osvojila jos tri važna boda i sad ima 10 bodova na tabeli.

Igračem utakmice je proglašen Darko Rosić igrač domaće FK „Mladosti“.

Sledeće kolo „Mladost“ ide u goste ekipi „Lokomotive“ iz Brčkog.