Krivaja nadvisila Rogatičanke

11.10.2015.

ZRK Rogatica

ROGATICA – Premijerligaški debi pred domaćim navijačima bio je neuspješan za rukometašice Rogatice.

Domaći sastav je samo u prvih desetak minuta susreta uspio da parira gošćama iz Zavidovića kada je rezultat bio 4:4, potom je Krivaja preuzela sve konce u svoje ruke pa se prednost iz minuta u minut povećavala da bi se na odmor otišlo pri rezultatu 8:17 u korist gošći.

Ništa posebno se nije mijenjalo i u nastavku utakmice, Krivaja je najveću prednost imala u 51. minutu od 15 golova kada je na semaforu stajao rezultat 15:30.

Ipak u završnici meča Rogatičanke su uspjele da malo ublaže poraz ali se utakmica ipak završila sa ubjedljivih 12 golova razlike za Zavidovićanke bilo je 32:20.

U gostujućem sastavu istakla se Dina Saletović sa osam postignutih pogodaka dok je u sastavu Rogatice nešto iznad prosjeka bila Anđela Delić koja je šest puta bila bila precizna.

ŽRK ROGATICA – ŽRK KRIVAJA 20:32

Sportska dvorana u Rogatici.
Gledalaca 150.
Sudije:Darko Džeba i Andrej Kolobarić (Mostar).
Delegat: Dragan Semiz Novo Goražde).
Sedmerci: Rogatica 2(2), Krivaja 4(4).
Isključenja: Rogatica 8 min, Krivaja 6 min.
Rezultat: 20:32 (8:17).

ŽRK Rogartica: Cvijetić (17 odbrana), Nerić, Sl.Kačarević 1, Gogić, Komlenović, A.Delić 6, Miličević, D.Janković 3, T.Delić 2, Rakić 4, A.Janković, Sokolović 4, Sa.Kačarević. Trener: Zoran Zečević.

ŽRK Krivaja: Mujanović (16 odbrana), Bjelić 2, Džamkić, Latifović, J.Saletović, Merdanović 5, Selmanović 6, Radovanović 6, D.Saletović 8, Bašić 1, Mačak 4, Šabić, Bajrić, Musić. Trener: Damir Medić.