Pioniri Trebišnjice poraženi u Višegradu

trebinjelive.info - 04. februara 2016. 058.ba

pioniri-rk-trebisnjicmali rukometasi Visegrada i Trebinja

VIŠEGRAD – Mladi Trebinjci dobro su otvorili utakmicu i kontrolisali rezultat u prvom poluvremenu dozvolivši domaćinima da postignu samo četiri gola, a oni sedam. Tako su gosti otišli na odmor sa tri gola prednosti.

U drugom poluvremenu došlo je do opuštanja u igri gostiju što su domaćini koristili i sredinom drugog poluvremena stižu do izjednačenja.

Do kraja utakmice igralo se izjednačeno, ali u samom finišu rukometaši iz Višegrada postižu odlučujući pogodak za konačan rezultat 13:12.